ФОРУМ И САЙТ МАГАЗИНА http://fishinglures.com.ua/ ПРОДАЮТСЯ ПО ВСЕМ ВОПРОСАМ ЗВОНИТЕ 098 923 89 58

Добро пожаловать на рыболовный форум FishingLures!

Случайные фотографии

10

Просмотры: 50
Автор: Maksim (Admin)
Перекат на Роси

Просмотры: 74
Автор: Maksim (Admin)
Рось, с. Глыбочка

Просмотры: 89
Автор: Maksim (Admin)
Кузьмин и SV 1

Просмотры: 95
Автор: Maksim
ЮБ Жерех

Просмотры: 99
Автор: Maksim (Admin)

Автор Тема: Нижній Івачів, Тернопільська область - 14.10.12  (Прочитано 907 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн m1g0r

  • Рыбачок
  • **
  • Сообщений: 22
  • Сказали спасибо: 6
  • Откуда: Тернополь
Погодка сьогодні для ловлі з лодки паскудна. Але справжніх затятих рибаків не так просто злякати :)
Двома човновими екіпажами (Ігор, Віталік, Вовка і Я) вирішили заховатися від вітру за стінами камиша!

Погодка була явно "щуча", та забігаючи вперед, скажу що мені вдалося вговорити лише одну невеличку зубату.
Я в останні кілька рибалок, якщо є можливість, стараюсь використовувати поверхневі приманки. Така рибалка дуже видовищна! Сьогоднішня рибалка не стала винятком! Заховавшись за стіною камиша від вітру, ставлю волкер Usami Enpitsu 53 DW і от на гачку вже перший полосатий :)Через кільки проводок за третім разом ще один полосатий стає жертвою волкера.Далі в хід пішла різна їстівна резина. Одна із моїх улюблених приманок - Keitech Sexy Impact 2.8" на офсеті.  Точний заброс під стінку камиша, удар, і знову невеличкий окунець радує своєю покльовкою.
Кажучи по секрету, сьогодні ця приманка працювала на ура, сьогоднішнім фаворитом вона була не тільки у мене :)З окунем все більш-менш зрозуміло. А от бажання зловити "зубату мамашу" не покидало мене. Відклавши в бік УЛ я розчехлив свою баспару і в бій полетіли воблера. Мої намагання вговорити на покльовку щуку були марними! Тут я вже не знаю на що й списати... вроді і погодка така як потрібно, і місця досить перспективні... толі їй мої воблера не сподобалися, а може й анімація... незнаю, гадати можна довго. На довго мене при такій ловлі не вистачило і я знову повернувся до УЛ.

Після кількох забросів в лапушках получаю чітку покльовку, та вже на виважуванні розумію, що це не окунь :) Після невеличкої фотосесії щучка повертається в рідну стихію підростати :)Великого окушка також не було. Попався один чуток більший все на того ж "сексіка", який через лапушки без проблем був доставлений в човен.В загальному рибалка вдалася! Приємна компанія, гаряченький чайок, обід на свіжому повітрі :) Окунь радував своїми покльовками регулярно, головне було його найти :)

 


Последние сообщения

SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal